- Grau en Enginyeria Informàtica - https://mat.ub.edu/grauinformatica -

Tribunals

El coordinador de TFG nomenarà, per a cada estudiant que hagi confirmat que defensarà el seu TFG, un tribunal format per 3 persones.

Tribunals per a la defensa de treballs de final de grau. 

Tribunals de matemàtiques-informàtica es poden consultar aquí

——- TRIBUNALS INFO ——-

Tribunal 1,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Anna Puig Oliver Diaz Eloy Garcia Marcos Jeronimo Hernandez 27/06 hora 10:00-14:00 B1
           
T1 Alberto Barragán Verdejo Puig Puig Anna  
T1 Josep Núñez Riba Puig Puig Anna  
T1 VICTOR HERRERA MALATO GARCÍA MARCOS ELOY  
T1 GERARD PUCH CAMACHO  Garcia Marco Eloy  
T1 Carlos Arranz Sánchez Díaz Montesdeoca Oliver Fernando  

Tribunal 2,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Maria Salamó Eloy Garcia Marcos Raul Roca Jeronimo Hernandez 01/07 hora 9:00-14:00 Online
           
T2 Samuel Calabria Cano Salamó Maria  
T2 MARÍA ISABEL GONZÁLEZ SÁNCHEZ SALAMÓ LLORENTE MARÍA  
T2 Nil Viñals Nin Vañó Chic Josep  
T2 Arnau Gris Garcia Roca Cánovas Raúl  
T2 Sergi Ger Roca Hernández González  Jerónimo   

Tribunal 3,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Manel Lopez Karim Lekadir Eduardo Urruticoechea Martin Isla 01/07 hora 15:00-19:00 Online
           
T3 Victor Sanchez Barberan Lopez de Miguel Manel  
T3 Jordi Bonet Valiente Urruticoechea Eduardo  
T3 Jordi Romero Suárez Martín Isla Carlos  
T3 Marcela Raquel Bayas Domínguez Lekadir Karim  
T3 Enrique Alonso Miralles Yataco Lekadir Karim  

Tribunal 4,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Ignasi Cos Eloi Puertas Laura Igual Carlos Martin Isla 30/06 hora 10:00-14:00 Aula B5
           
T4 QIJUN JIN Puertas Prats Eloi  
T4 Estíbaliz  Martínez Cano Puertas Prats Eloi  
T4 Andrei Moldoveanu Cos Ignasi  
T4 Alejandro Lendínez Padilla Cos Aguilera Ignasi  
T4 Arthur Font Gouveia Igual Muñoz Laura  

Tribunal 5,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Eloi Puertas Daniel Ortiz Jordi José Bazán Laura Igual 28/06 hora 15:00-18:00 Sala de Juntas
           
T5 Francina Pons Llabrés Puertas Prats Eloi  
T5 Clara Rivadulla Duró Puertas Prats Eloi  
T5 Raúl Montero González Ortiz Martinez Daniel  
T5 Natàlia  Serarols Francino Ortiz Martínez Daniel  
T5 David Lopez I Ruedas José Bazán Jordi  

Tribunal 6,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Inmacolada Rodriguez Maria Salamó Raul Roca Anna Puig 05/07 10:00-14:00
Online
           
T6 Adrià Rojo Gordillo Roca Canovas Raul  
T6 Eric Duque Martín Roca Cánovas Raúl  
T6 Jose Antonio Velasco Sosa Salamó Llorente Maria  
T6 Joan Domenech Puig Rodríguez Santiago Inmaculada  
T6 Changhao Wang Rodríguez Santiago Inmaculada  

Tribunal 7,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Sergio Escalera Meysam Madadi Ruben Bautista Daniel Ortiz 29/06, 10:00-14:00 B7
           
T7 Ángel Morales Carrasco Madadi Meysam  
T7 Óscar Sementé Solà Madadi Meysam  
T7 Daniel Geruous Fares Escalera Guerrero Sergio  
T7 Richard Armando Sudario Berrocal Escalera Guerrero Sergio  
T7 Oriol Saguillo Gonzalez Ballester Bautista Rubén  

Tribunal 8,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Simone Balocco Ricardo Marques Inmaculada Rodriguez Maria Salamó 29/06 hora 9:00-14:00
Online
           
T8 Irene García Fernàndez Balocco Simone  
T8 Daniel Ruiz Basas Balocco Simone  
T8 Joel Bolwijn Pinell Rodríguez Santiago Inmaculada  
T8 Pol Baylina Naval Rodrigues Marques Ricardo Jorge  
T8 Ian Phoenix Carlos Casillas Rodrigues Marques Ricardo Jorge  

——- TRIBUNALS MATES/INFO ——-

Tribunals de matemàtiques-informàtica es poden consultar aquí

Tribunal 1,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Carles Casacuberta Vergès Sergio Escalera Ignasi Cos Anna Puig A definir A definir
           
T1-doble Carles Pérez Onielfa Escalera Guerrero Sergio  
T1-doble Carla Morral I Martin Escalera Guerrero Sergio  
T1-doble David de la Osa Bañales Cos Ignasi  
T1-doble Rafael Beaus Iranzo Gómez Duran Paula  
T1-doble EDUARD MARTIN GRAELLS  Lopez de Miguel Manel  

Tribunal 2,

President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
Luis Victor Dieulefait Anna Puig Simone Balocco Sergio Escalera A definir A definir
           
T2-doble Juan Cano Pradas Dieulefait Luis Victor  
T2-doble David De la Paz Alcantara Puig Puig Ana  
T2-doble Albert Mir Moncho Puig Puig Anna  
T2-doble Iván Canales Martín Balocco Simone  
T2-doble Albert Serra Gabarre Rodríguez Palomar Francisco José  

—–