Professorat


Abbas, Qaiser

Àrea de Recerca
Despatx
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

Anais, Emelie

Correu Electrònic
anais.emelie@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P2 05
Categoria
Postdoc i predoc

Ariza, Alejandro

Correu Electrònic
alejandro.ariza14@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P1 05/09
Categoria
Postdoc i predoc

Atehortúa Labrador, Angélica María

Correu Electrònic
amatehortual@ub.edu
Àrea de Recerca
Informàtica

Bagaria Pigrau, Joan

Correu Electrònic
bagaria@ub.edu
Telèfon
934021609
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 17
Categoria
Temps Complet

Balachandran, Amrutha

Correu Electrònic
amrutha.balachandran@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
EB GranVia
Categoria
Postdoc i predoc

Ballaÿ, François

Correu Electrònic
francois.ballay@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

Ballester, Rubén

Correu Electrònic
ruben.ballester@ub.edu
Telèfon
93 403 13 45
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 04 / EB 05
Categoria
Associat

Balocco, Simone

Correu Electrònic
simone.balocco@ub.edu
Telèfon
93 403 93 72
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 02
Categoria
Temps Complet

Barea Colomer, Jordi

Àrea de Recerca
Informàtica
Categoria
Associat

Barquero, Germán

Correu Electrònic
gbarquga9@alumnes.ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Bengoechea, Paloma

Correu Electrònic
bengoechea@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P2 39
Categoria
Postdoc i predoc

Bergfalk, Jeffrey

Correu Electrònic
bergfalk@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P2 32
Categoria
Postdoc i predoc

Bernal Serrano, Antonio

Correu Electrònic
abernal@ub.edu
Telèfon
934021916
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
Fac. Farmàcia - Edif. A, Esc. A, 3a pl.
Categoria
Temps Complet

Bertiche, Hugo

Àrea de Recerca
Despatx
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Bosch Gual, Miquel

Correu Electrònic
miquelboschgual@ub.edu
Telèfon
934021642
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 03
Categoria
Temps Complet

Brando Guillaumes, Axel

Correu Electrònic
axelbrando@ub.edu
Telèfon
934021897
Àrea de Recerca
Despatx
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

Buchaca Prats, David

Correu Electrònic
davidbuchaca@ub.edu
Telèfon
31345
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB4
Categoria
Associat

Camacho Sanz, Marina

Correu Electrònic
marinacamachosanz@ub.edu
Àrea de Recerca
Categoria
Postdoc i predoc

Campello Roman, Victor Manuel

Correu Electrònic
victor.campello@ub.edu
Telèfon
93 402 10 15
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 42
Categoria
Postdoc i predoc

Carós, Mariona

Correu Electrònic
marionacaros@ub.edu
Telèfon
93 402 18 97
Àrea de Recerca
Despatx
EB Gran Via
Categoria
Postdoc i predoc

Casacuberta Vergés, Carles

Correu Electrònic
carles.casacuberta@ub.edu
Telèfon
934021605
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P2 23
Categoria
Temps Complet

Casanovas Ruiz-Fornells, Enrique

Correu Electrònic
e.casanovas@ub.edu
Telèfon
93 402 16 60
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 34
Categoria
Temps Complet

Cascante Canut, Maria Carmen

Correu Electrònic
cascante@ub.edu
Telèfon
93 402 16 21
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P2 28
Categoria
Temps Complet

Cecchini, Gloria

Correu Electrònic
gloria.cecchini@ub.edu
Telèfon
93 402 14 05
Àrea de Recerca
Despatx
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

Chaikh Vidal, Aida

Correu Electrònic
aidachaikh@ub.edu
Telèfon
31345
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 04 / EB 05
Categoria
Associat

Chotzoglou, Elisa

Àrea de Recerca
Despatx
P2 42
Categoria
Postdoc i predoc

Circelli, Michele

Àrea de Recerca
Categoria
Postdoc i predoc

Cirici Núñez, Joana

Correu Electrònic
jcirici@ub.edu
Telèfon
934021604
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P2 46
Categoria
Temps Complet

Clarke, Andrew

Correu Electrònic
andrew.clarke@ub.edu
Àrea de Recerca
Categoria
Postdoc i predoc

Clop Ponte, Albert

Correu Electrònic
albert.clop@ub.edu
Telèfon
934034468
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 17
Categoria
Temps Complet

Colarte Gómez, Liena

Correu Electrònic
liena.colarte@ub.edu
Telèfon
934039968
Àrea de Recerca
Despatx
P2 36
Categoria
Postdoc i predoc

Corcuera Valverde, José Manuel

Correu Electrònic
jmcorcuera@ub.edu
Telèfon
934021656
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 44
Categoria
Temps Complet

Cos Aguilera, Ignasi

Correu Electrònic
ignasi.cos@ub.edu
Telèfon
934021659
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 33
Categoria
Temps Complet

Costa Farràs, Laura

Correu Electrònic
costa@ub.edu
Telèfon
934021620
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 19
Categoria
Temps Complet

Crespo Vicente, Teresa

Correu Electrònic
teresa.crespo@ub.edu
Telèfon
934021622
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 27
Categoria
Temps Complet

Csato, Gyula

Correu Electrònic
gyula.csato@ub.edu
Telèfon
93 402 16 31
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 13
Categoria
Temps Complet

D´Andrea, Carlos

Correu Electrònic
cdandrea@ub.edu
Telèfon
934021607
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P1 28B
Categoria
Temps Complet

Dang, Vien Ngoc

Correu Electrònic
dangn@ub.edu
Telèfon
21015
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 42
Categoria
Postdoc i predoc

Daura, Jordi

Correu Electrònic
jordi.daura@ub.edu
Telèfon
93 402 18 97
Àrea de Recerca
Despatx
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

De la Torre Estévez, Víctor

Correu Electrònic
delatorre@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
EB Gran ia
Categoria
Postdoc i predoc

De Pass, Michael Anthony

Correu Electrònic
michael.depass@ub.edu
Telèfon
93 402 14 05
Àrea de Recerca
Despatx
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

Diakonov, Konstantin

Correu Electrònic
konstantin.dyakonov@icrea.cat
Telèfon
93 403 44 85
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 04
Categoria
Temps Complet

Díaz Montesdeoca, Oliver

Correu Electrònic
oliver.diaz@ub.edu
Telèfon
93 402 08 55
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 06
Categoria
Temps Complet

Dieulefait, Luis Víctor

Correu Electrònic
ldieulefait@ub.edu
Telèfon
934021607
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P1 28B
Categoria
Temps Complet

Dorce Polo, Carlos

Correu Electrònic
cdorce@ub.edu
Telèfon
93 403 58 51
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
E2 03

Elias Garcia, Joan

Correu Electrònic
elias@ub.edu
Telèfon
934021618
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 25
Categoria
Temps Complet

Escalera Guerrero, Sergio

Correu Electrònic
sescalera@ub.edu
Telèfon
934020853
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 04
Categoria
Temps Complet

Fagella Rabionet, Núria

Correu Electrònic
nfagella@ub.edu
Telèfon
934024499
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 15
Categoria
Temps Complet

Ferrà, Aina

Correu Electrònic
aina.ferra.marcus@ub.edu
Telèfon
93 402 18 97
Àrea de Recerca
Despatx
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

Fité, Francesc

Correu Electrònic
ffite@ub.edu
Telèfon
93 403 99 68
Àrea de Recerca
Despatx
P2 36
Categoria
Postdoc i predoc

Florido, Robert

Correu Electrònic
robert.florido@ub.edu
Telèfon
93 403 13 45
Àrea de Recerca
Despatx
EB 04 / EB 05
Categoria
Associat

Florit Selma, Carme

Correu Electrònic
cflorit@ub.edu
Telèfon
934021604
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 46
Categoria
Temps Complet

Florit, Enric

Telèfon
enricflorit@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

Font González, Jordi

Correu Electrònic
jordi.font@ub.edu
Telèfon
934035851
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
E2 03
Categoria
Associat

Fontich Julià, Ernest

Correu Electrònic
fontich@ub.edu
Telèfon
934021629
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 18
Categoria
Temps Complet

Fortiana Gregori, José

Correu Electrònic
fortiana@ub.edu
Telèfon
934021654
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 39
Categoria
Temps Complet

García Beltran, Víctor

Correu Electrònic
victor.garciabeltran@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P2 42
Categoria
Associat

García Ferrero, Ma Ángeles

Correu Electrònic
garciaferrero@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P1 38
Categoria
Temps Complet

García López, Ricardo

Correu Electrònic
ricardogarcia@ub.edu
Telèfon
934021619
Àrea de Recerca
Àlgebra i Geometria
Despatx
P2 26
Categoria
Temps Complet

García Marcos, Eloy

Correu Electrònic
eloy.garcia@ub.edu
Telèfon
93 402 14 05
Àrea de Recerca
Despatx
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

Garcia-Juarez, Eduardo

Correu Electrònic
egarciajuarez@ub.edu
Telèfon
93 402 16 13
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
E1 02
Categoria
Postdoc i predoc

García, Claudia

Correu Electrònic
claudiagarcia@ub.edu
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
E1 02
Categoria
Postdoc i predoc

Garrido Ostermann, Lluís

Correu Electrònic
lluis.garrido@ub.edu
Telèfon
93 402 08 54
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 07
Categoria
Temps Complet

Garrucho Morras, Lidia

Correu Electrònic
lgarrucho@ub.edu
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 42
Categoria
Postdoc i predoc

Gascó Patiño, Toni

Correu Electrònic
tonigasco@ub.edu
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
Farmàcia
Categoria
Associat

Gilabert Roca, Pere

Correu Electrònic
pere.gilabert@ub.edu
Telèfon
EB Gran Via
Àrea de Recerca
Categoria
Postdoc i predoc

Gispert Braso, Joan

Correu Electrònic
jgispertb@ub.edu
Telèfon
934021659
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 33
Categoria
Temps Complet

Gkontra, Polyxeni

Correu Electrònic
polyxeni.gkontra@ub.edu
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P1 32

Gómez Durán, Paula

Correu Electrònic
paula.gomez@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
EB Gran Via
Categoria
Associat

Gómez Muntané, Gerard

Correu Electrònic
gerardgomez@ub.edu
Telèfon
934021651
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 04
Categoria
Temps Complet

Gomez Serrano, Javier

Correu Electrònic
jgomezserrano@ub.edu
Telèfon
934021658
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P2 32

Gómez, Elizabeth

Àrea de Recerca
Despatx
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Gonchenko, Marina

Correu Electrònic
gonchenko@ub.edu
Telèfon
93 402 16 29
Àrea de Recerca
Despatx
P1 18
Categoria
Temps Complet

Gonzàlez Brizzio, Federico

Àrea de Recerca
Despatx
P1 05/09
Categoria
Postdoc i predoc

Guàrdia Munarriz, Marcel

Correu Electrònic
guardia@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P2 41
Categoria
Temps Complet

Guitart Morales, Xavier

Correu Electrònic
xavier.guitart@ub.edu
Telèfon
93 402 16 19
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 26
Categoria
Temps Complet

Gutiérrez Marín, Javier José

Correu Electrònic
javier.gutierrez@ub.edu
Telèfon
934021658
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P2 32
Categoria
Temps Complet

Haro Provinciale, Alex

Correu Electrònic
alex.haro@ub.edu
Telèfon
934021634
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 14
Categoria
Temps Complet

Haroon, Umair

Correu Electrònic
umairharoon@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P1 05/09
Categoria
Postdoc i predoc

Hernández González, Jerónimo

Correu Electrònic
jeronimo.hernandez@ub.edu
Telèfon
93 402 16 35
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
E1 01
Categoria
Temps Complet

Igual Muñoz, Laura

Correu Electrònic
ligual@ub.edu
Telèfon
93 402 08 54
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 07
Categoria
Temps Complet

Ivanova Radeva, Petia

Correu Electrònic
petia.ivanova@ub.edu
Telèfon
93 402 1650
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P1 08
Categoria
Temps Complet

Izquierdo Morcillo, Cristian

Correu Electrònic
c.izquierdo@ub.edu
Telèfon
93 402 10 15
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 42
Categoria
Associat

Jacques-Junior, Julio Cezar Silveira

Correu Electrònic
julio.silveira@ub.edu
Telèfon
93 402 16 50
Àrea de Recerca
Despatx
EB 01
Categoria
Associat

Jaemin Park

Correu Electrònic
jpark@ub.edu
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
E1 02

Jarque i Ribera, Xavier

Correu Electrònic
xavier.jarque@ub.edu
Telèfon
93 402 44 99
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 15
Categoria
Temps Complet

Jorba Monte, Àngel

Correu Electrònic
angel.jorba@ub.edu
Telèfon
93 403 57 34
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 05
Categoria
Temps Complet

José Bazan, Jordi

Correu Electrònic
jjose@ub.edu
Telèfon
93 403 13 45
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 04 / EB 05
Categoria
Associat

Joshi, Smriti

Correu Electrònic
smriti.joshi@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Kavaz, Ecem

Àrea de Recerca
Despatx
P1 05/09
Categoria
Postdoc i predoc

Knauer, Kolja

Correu Electrònic
kolja.knauer@ub.edu
Telèfon
934021606
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 23
Categoria
Postdoc i predoc

Kukuljan, Teo

Correu Electrònic
tkukuljan@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
P1 32
Categoria
Postdoc i predoc

Kumar, Rohit

Correu Electrònic
rkumar@ub.edu
Àrea de Recerca
Categoria
Associat

Kushibar, Kaisar

Correu Electrònic
kaisar.kushibar@ub.edu
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 03
Categoria
Postdoc i predoc

Lahoz, Martí

Correu Electrònic
marti.lahoz@ub.edu
Telèfon
934021658
Àrea de Recerca
Àlgebra i Geometria
Despatx
P2 32
Categoria
Postdoc i predoc

Laiz Treceño, Pablo

Correu Electrònic
laizpablo@ub.edu
Telèfon
934021613
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
E1 02
Categoria
Postdoc i predoc

Lekadir, Karim

Correu Electrònic
karim.lekadir@ub.edu
Telèfon
934020852
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 05
Categoria
Postdoc i predoc

Linardos, Akis (Panagiotis)

Correu Electrònic
linardos.akis@ub.edu
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Lizarte, Fátima

Àrea de Recerca
Despatx
IMUB
Categoria
Postdoc i predoc

Londoño, Francisco

Àrea de Recerca
Despatx
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

López Sánchez, Maite

Correu Electrònic
maite_lopez@ub.edu
Telèfon
934037154
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P1 19
Categoria
Temps Complet

Madadi, Meysam

Correu Electrònic
mmadadi@ub.edu
Àrea de Recerca
Categoria
Associat

Marchesi, Simone

Correu Electrònic
marchesi@ub.edu
Telèfon
93 402 16 14
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 22
Categoria
Temps Complet

Marques, Ricardo

Correu Electrònic
ricardo.marques@ub.edu
Telèfon
93 402 16 35
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
E1-01
Categoria
Temps Complet

Márquez Carreras, David

Correu Electrònic
davidmarquez@ub.edu
Telèfon
934034740
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 38
Categoria
Temps Complet

Martí Prats Soler

Correu Electrònic
martiprats@ub.edu
Telèfon
93 403 57 47
Àrea de Recerca
Despatx
P1 38
Categoria
Temps Complet

Martín Isla, Carlos

Correu Electrònic
carlos.martinisla@ub.edu
Telèfon
93 402 10 15
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 42
Categoria
Associat

Martínez Alonso, Juan Carlos

Correu Electrònic
jcmartinez@ub.edu
Telèfon
93 402 16 61
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 48
Categoria
Temps Complet

Martínez, David

Correu Electrònic
martinezcarpena@ub.edu
Àrea de Recerca
Despatx
X 07
Categoria
Postdoc i predoc

Marzo Sánchez, Jordi

Correu Electrònic
jmarzo@ub.edu
Telèfon
93 403 44 68
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 17
Categoria
Temps Complet

Massaneda Clares, F. Xavier

Correu Electrònic
xavier.massaneda@ub.edu
Telèfon
93 403 44 86
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 12
Categoria
Temps Complet

Miró-Roig, Rosa M.

Correu Electrònic
miro@ub.edu
Telèfon
93 402 16 12
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P1 34
Categoria
Temps Complet

Mohammd, Marwan Salam

Àrea de Recerca
Despatx
EB Gran Via
Categoria
Postdoc i predoc

Montoro López, M. Eulàlia

Correu Electrònic
eula.montoro@ub.edu
Telèfon
93 402 14 05
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P1 22
Categoria
Associat

Moya Viñas, Adriana

Correu Electrònic
amoya@ub.edu
Telèfon
93 4024503 / 93 4035935
Àrea de Recerca
Despatx
EB 06
Categoria
Associat