Teaching Staff


Abbas, Qaiser

Research Area
Office
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

Anais, Emelie

E-Mail
anais.emelie@ub.edu
Research Area
Office
P2 05
Categoria
Postdoc i predoc

Ariza, Alejandro

E-Mail
alejandro.ariza14@ub.edu
Research Area
Office
P1 05/09
Categoria
Postdoc i predoc

Atehortúa Labrador, Angélica María

E-Mail
amatehortual@ub.edu
Research Area
Informàtica

Bagaria Pigrau, Joan

E-Mail
bagaria@ub.edu
Phone
934021609
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 17
Categoria
Temps Complet

Balachandran, Amrutha

E-Mail
amrutha.balachandran@ub.edu
Research Area
Office
EB GranVia
Categoria
Postdoc i predoc

Ballaÿ, François

E-Mail
francois.ballay@ub.edu
Research Area
Office
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

Ballester, Rubén

E-Mail
ruben.ballester@ub.edu
Phone
93 403 13 45
Research Area
Informàtica
Office
EB 04 / EB 05
Categoria
Associat

Balocco, Simone

E-Mail
simone.balocco@ub.edu
Phone
93 403 93 72
Research Area
Informàtica
Office
EB 02
Categoria
Temps Complet

Barea Colomer, Jordi

Research Area
Informàtica
Categoria
Associat

Barquero, Germán

E-Mail
gbarquga9@alumnes.ub.edu
Research Area
Office
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Bengoechea, Paloma

E-Mail
bengoechea@ub.edu
Research Area
Office
P2 39
Categoria
Postdoc i predoc

Bergfalk, Jeffrey

E-Mail
bergfalk@ub.edu
Research Area
Office
P2 32
Categoria
Postdoc i predoc

Bernal Serrano, Antonio

E-Mail
abernal@ub.edu
Phone
934021916
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
Fac. Farmàcia - Edif. A, Esc. A, 3a pl.
Categoria
Temps Complet

Bertiche, Hugo

Research Area
Office
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Bosch Gual, Miquel

E-Mail
miquelboschgual@ub.edu
Phone
934021642
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 03
Categoria
Temps Complet

Brando Guillaumes, Axel

E-Mail
axelbrando@ub.edu
Phone
934021897
Research Area
Office
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

Buchaca Prats, David

E-Mail
davidbuchaca@ub.edu
Phone
31345
Research Area
Informàtica
Office
EB4
Categoria
Associat

Camacho Sanz, Marina

E-Mail
marinacamachosanz@ub.edu
Research Area
Categoria
Postdoc i predoc

Campello Roman, Victor Manuel

E-Mail
victor.campello@ub.edu
Phone
93 402 10 15
Research Area
Informàtica
Office
P2 42
Categoria
Postdoc i predoc

Carós, Mariona

E-Mail
marionacaros@ub.edu
Phone
93 402 18 97
Research Area
Office
EB Gran Via
Categoria
Postdoc i predoc

Casacuberta Vergés, Carles

E-Mail
carles.casacuberta@ub.edu
Phone
934021605
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 23
Categoria
Temps Complet

Casanovas Ruiz-Fornells, Enrique

E-Mail
e.casanovas@ub.edu
Phone
93 402 16 60
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 34
Categoria
Temps Complet

Cascante Canut, Maria Carmen

E-Mail
cascante@ub.edu
Phone
93 402 16 21
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P2 28
Categoria
Temps Complet

Cecchini, Gloria

E-Mail
gloria.cecchini@ub.edu
Phone
93 402 14 05
Research Area
Office
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

Chaikh Vidal, Aida

E-Mail
aidachaikh@ub.edu
Phone
31345
Research Area
Informàtica
Office
EB 04 / EB 05
Categoria
Associat

Chotzoglou, Elisa

Research Area
Office
P2 42
Categoria
Postdoc i predoc

Circelli, Michele

Research Area
Categoria
Postdoc i predoc

Cirici Núñez, Joana

E-Mail
jcirici@ub.edu
Phone
934021604
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 46
Categoria
Temps Complet

Clarke, Andrew

E-Mail
andrew.clarke@ub.edu
Research Area
Categoria
Postdoc i predoc

Clop Ponte, Albert

E-Mail
albert.clop@ub.edu
Phone
934034468
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 17
Categoria
Temps Complet

Colarte Gómez, Liena

E-Mail
liena.colarte@ub.edu
Phone
934039968
Research Area
Office
P2 36
Categoria
Postdoc i predoc

Corcuera Valverde, José Manuel

E-Mail
jmcorcuera@ub.edu
Phone
934021656
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 44
Categoria
Temps Complet

Cos Aguilera, Ignasi

E-Mail
ignasi.cos@ub.edu
Phone
934021659
Research Area
Informàtica
Office
P2 33
Categoria
Temps Complet

Costa Farràs, Laura

E-Mail
costa@ub.edu
Phone
934021620
Research Area
Àlgebra
Office
P2 19
Categoria
Temps Complet

Crespo Vicente, Teresa

E-Mail
teresa.crespo@ub.edu
Phone
934021622
Research Area
Àlgebra
Office
P2 27
Categoria
Temps Complet

Csato, Gyula

E-Mail
gyula.csato@ub.edu
Phone
93 402 16 31
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 13
Categoria
Temps Complet

D´Andrea, Carlos

E-Mail
cdandrea@ub.edu
Phone
934021607
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 28B
Categoria
Temps Complet

Dang, Vien Ngoc

E-Mail
dangn@ub.edu
Phone
21015
Research Area
Informàtica
Office
P2 42
Categoria
Postdoc i predoc

Daura, Jordi

E-Mail
jordi.daura@ub.edu
Phone
93 402 18 97
Research Area
Office
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

De la Torre Estévez, Víctor

E-Mail
delatorre@ub.edu
Research Area
Office
EB Gran ia
Categoria
Postdoc i predoc

De Pass, Michael Anthony

E-Mail
michael.depass@ub.edu
Phone
93 402 14 05
Research Area
Office
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

Diakonov, Konstantin

E-Mail
konstantin.dyakonov@icrea.cat
Phone
93 403 44 85
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 04
Categoria
Temps Complet

Díaz Montesdeoca, Oliver

E-Mail
oliver.diaz@ub.edu
Phone
93 402 08 55
Research Area
Informàtica
Office
P2 06
Categoria
Temps Complet

Dieulefait, Luis Víctor

E-Mail
ldieulefait@ub.edu
Phone
934021607
Research Area
Àlgebra
Office
P1 28B
Categoria
Temps Complet

Dorce Polo, Carlos

E-Mail
cdorce@ub.edu
Phone
93 403 58 51
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
E2 03

Elias Garcia, Joan

E-Mail
elias@ub.edu
Phone
934021618
Research Area
Àlgebra
Office
P2 25
Categoria
Temps Complet

Escalera Guerrero, Sergio

E-Mail
sescalera@ub.edu
Phone
934020853
Research Area
Informàtica
Office
P2 04
Categoria
Temps Complet

Fagella Rabionet, Núria

E-Mail
nfagella@ub.edu
Phone
934024499
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 15
Categoria
Temps Complet

Ferrà, Aina

E-Mail
aina.ferra.marcus@ub.edu
Phone
93 402 18 97
Research Area
Office
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

Fité, Francesc

E-Mail
ffite@ub.edu
Phone
93 403 99 68
Research Area
Office
P2 36
Categoria
Postdoc i predoc

Florido, Robert

E-Mail
robert.florido@ub.edu
Phone
93 403 13 45
Research Area
Office
EB 04 / EB 05
Categoria
Associat

Florit Selma, Carme

E-Mail
cflorit@ub.edu
Phone
934021604
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 46
Categoria
Temps Complet

Florit, Enric

Phone
enricflorit@ub.edu
Research Area
Office
P1 16
Categoria
Postdoc i predoc

Font González, Jordi

E-Mail
jordi.font@ub.edu
Phone
934035851
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
E2 03
Categoria
Associat

Fontich Julià, Ernest

E-Mail
fontich@ub.edu
Phone
934021629
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 18
Categoria
Temps Complet

Fortiana Gregori, José

E-Mail
fortiana@ub.edu
Phone
934021654
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 39
Categoria
Temps Complet

García Beltran, Víctor

E-Mail
victor.garciabeltran@ub.edu
Research Area
Office
P2 42
Categoria
Associat

García Ferrero, Ma Ángeles

E-Mail
garciaferrero@ub.edu
Research Area
Office
P1 38
Categoria
Temps Complet

García López, Ricardo

E-Mail
ricardogarcia@ub.edu
Phone
934021619
Research Area
Àlgebra i Geometria
Office
P2 26
Categoria
Temps Complet

García Marcos, Eloy

E-Mail
eloy.garcia@ub.edu
Phone
93 402 14 05
Research Area
Office
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

Garcia-Juarez, Eduardo

E-Mail
egarciajuarez@ub.edu
Phone
93 402 16 13
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
E1 02
Categoria
Postdoc i predoc

García, Claudia

E-Mail
claudiagarcia@ub.edu
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
E1 02
Categoria
Postdoc i predoc

Garrido Ostermann, Lluís

E-Mail
lluis.garrido@ub.edu
Phone
93 402 08 54
Research Area
Informàtica
Office
P2 07
Categoria
Temps Complet

Garrucho Morras, Lidia

E-Mail
lgarrucho@ub.edu
Research Area
Informàtica
Office
P2 42
Categoria
Postdoc i predoc

Gascó Patiño, Toni

E-Mail
tonigasco@ub.edu
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
Farmàcia
Categoria
Associat

Gilabert Roca, Pere

E-Mail
pere.gilabert@ub.edu
Phone
EB Gran Via
Research Area
Categoria
Postdoc i predoc

Gispert Braso, Joan

E-Mail
jgispertb@ub.edu
Phone
934021659
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 33
Categoria
Temps Complet

Gkontra, Polyxeni

E-Mail
polyxeni.gkontra@ub.edu
Research Area
Informàtica
Office
P1 32

Gómez Durán, Paula

E-Mail
paula.gomez@ub.edu
Research Area
Office
EB Gran Via
Categoria
Associat

Gómez Muntané, Gerard

E-Mail
gerardgomez@ub.edu
Phone
934021651
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 04
Categoria
Temps Complet

Gomez Serrano, Javier

E-Mail
jgomezserrano@ub.edu
Phone
934021658
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P2 32

Gómez, Elizabeth

Research Area
Office
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Gonchenko, Marina

E-Mail
gonchenko@ub.edu
Phone
93 402 16 29
Research Area
Office
P1 18
Categoria
Temps Complet

Gonzàlez Brizzio, Federico

Research Area
Office
P1 05/09
Categoria
Postdoc i predoc

Guàrdia Munarriz, Marcel

E-Mail
guardia@ub.edu
Research Area
Office
P2 41
Categoria
Temps Complet

Guitart Morales, Xavier

E-Mail
xavier.guitart@ub.edu
Phone
93 402 16 19
Research Area
Àlgebra
Office
P2 26
Categoria
Temps Complet

Gutiérrez Marín, Javier José

E-Mail
javier.gutierrez@ub.edu
Phone
934021658
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 32
Categoria
Temps Complet

Haro Provinciale, Alex

E-Mail
alex.haro@ub.edu
Phone
934021634
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 14
Categoria
Temps Complet

Haroon, Umair

E-Mail
umairharoon@ub.edu
Research Area
Office
P1 05/09
Categoria
Postdoc i predoc

Hernández González, Jerónimo

E-Mail
jeronimo.hernandez@ub.edu
Phone
93 402 16 35
Research Area
Informàtica
Office
E1 01
Categoria
Temps Complet

Igual Muñoz, Laura

E-Mail
ligual@ub.edu
Phone
93 402 08 54
Research Area
Informàtica
Office
P2 07
Categoria
Temps Complet

Ivanova Radeva, Petia

E-Mail
petia.ivanova@ub.edu
Phone
93 402 1650
Research Area
Informàtica
Office
P1 08
Categoria
Temps Complet

Izquierdo Morcillo, Cristian

E-Mail
c.izquierdo@ub.edu
Phone
93 402 10 15
Research Area
Informàtica
Office
P2 42
Categoria
Associat

Jacques-Junior, Julio Cezar Silveira

E-Mail
julio.silveira@ub.edu
Phone
93 402 16 50
Research Area
Office
EB 01
Categoria
Associat

Jaemin Park

E-Mail
jpark@ub.edu
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
E1 02

Jarque i Ribera, Xavier

E-Mail
xavier.jarque@ub.edu
Phone
93 402 44 99
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 15
Categoria
Temps Complet

Jorba Monte, Àngel

E-Mail
angel.jorba@ub.edu
Phone
93 403 57 34
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 05
Categoria
Temps Complet

José Bazan, Jordi

E-Mail
jjose@ub.edu
Phone
93 403 13 45
Research Area
Informàtica
Office
EB 04 / EB 05
Categoria
Associat

Joshi, Smriti

E-Mail
smriti.joshi@ub.edu
Research Area
Office
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Kavaz, Ecem

Research Area
Office
P1 05/09
Categoria
Postdoc i predoc

Knauer, Kolja

E-Mail
kolja.knauer@ub.edu
Phone
934021606
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 23
Categoria
Postdoc i predoc

Kukuljan, Teo

E-Mail
tkukuljan@ub.edu
Research Area
Office
P1 32
Categoria
Postdoc i predoc

Kumar, Rohit

E-Mail
rkumar@ub.edu
Research Area
Categoria
Associat

Kushibar, Kaisar

E-Mail
kaisar.kushibar@ub.edu
Research Area
Informàtica
Office
EB 03
Categoria
Postdoc i predoc

Lahoz, Martí

E-Mail
marti.lahoz@ub.edu
Phone
934021658
Research Area
Àlgebra i Geometria
Office
P2 32
Categoria
Postdoc i predoc

Laiz Treceño, Pablo

E-Mail
laizpablo@ub.edu
Phone
934021613
Research Area
Informàtica
Office
E1 02
Categoria
Postdoc i predoc

Lekadir, Karim

E-Mail
karim.lekadir@ub.edu
Phone
934020852
Research Area
Informàtica
Office
P2 05
Categoria
Postdoc i predoc

Linardos, Akis (Panagiotis)

E-Mail
linardos.akis@ub.edu
Research Area
Informàtica
Office
EB 01
Categoria
Postdoc i predoc

Lizarte, Fátima

Research Area
Office
IMUB
Categoria
Postdoc i predoc

Londoño, Francisco

Research Area
Office
P1 22
Categoria
Postdoc i predoc

López Sánchez, Maite

E-Mail
maite_lopez@ub.edu
Phone
934037154
Research Area
Informàtica
Office
P1 19
Categoria
Temps Complet

Madadi, Meysam

E-Mail
mmadadi@ub.edu
Research Area
Categoria
Associat

Marchesi, Simone

E-Mail
marchesi@ub.edu
Phone
93 402 16 14
Research Area
Àlgebra
Office
P2 22
Categoria
Temps Complet

Marques, Ricardo

E-Mail
ricardo.marques@ub.edu
Phone
93 402 16 35
Research Area
Informàtica
Office
E1-01
Categoria
Temps Complet

Márquez Carreras, David

E-Mail
davidmarquez@ub.edu
Phone
934034740
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 38
Categoria
Temps Complet

Martí Prats Soler

E-Mail
martiprats@ub.edu
Phone
93 403 57 47
Research Area
Office
P1 38
Categoria
Temps Complet

Martín Isla, Carlos

E-Mail
carlos.martinisla@ub.edu
Phone
93 402 10 15
Research Area
Informàtica
Office
P2 42
Categoria
Associat

Martínez Alonso, Juan Carlos

E-Mail
jcmartinez@ub.edu
Phone
93 402 16 61
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 48
Categoria
Temps Complet

Martínez, David

E-Mail
martinezcarpena@ub.edu
Research Area
Office
X 07
Categoria
Postdoc i predoc

Marzo Sánchez, Jordi

E-Mail
jmarzo@ub.edu
Phone
93 403 44 68
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 17
Categoria
Temps Complet

Massaneda Clares, F. Xavier

E-Mail
xavier.massaneda@ub.edu
Phone
93 403 44 86
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 12
Categoria
Temps Complet

Miró-Roig, Rosa M.

E-Mail
miro@ub.edu
Phone
93 402 16 12
Research Area
Àlgebra
Office
P1 34
Categoria
Temps Complet

Mohammd, Marwan Salam

Research Area
Office
EB Gran Via
Categoria
Postdoc i predoc

Montoro López, M. Eulàlia

E-Mail
eula.montoro@ub.edu
Phone
93 402 14 05
Research Area
Àlgebra
Office
P1 22
Categoria
Associat

Moya Viñas, Adriana

E-Mail
amoya@ub.edu
Phone
93 4024503 / 93 4035935
Research Area
Office
EB 06
Categoria
Associat