Tribunals

El coordinador de TFG nomenarà, per a cada estudiant que hagi confirmat que defensarà el seu TFG, un tribunal format per 3 persones.

  • El tutor del TFG, sempre que sigui possible, formarà part d’aquest tribunal.
  • El tribunal avaluarà la memòria i la defensa oral del TFG de l’estudiant. El tutor avaluarà el treball realitzat per l’estudiant al llarg de la realització del TFG. Vegeu apartat “Avaluació” per a més informació.

Tribunals per a la defensa de treballs de final de grau. 

Tribunals de matemàtiques-informàtica es poden consultar aquí

——- TRIBUNALS INFO ——-

Tribunal President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
T1 Oliver Díaz Polyxeni Gkontra Julio Silveira Petia Radeva 2/07 10h-14h Aula S1
             
T1 Lin Zhipeng  Díaz Montesdeoca Oliver    
T1 Marquez Vara Noah Díaz Montesdeoca Oliver    
T1 Romero Nuñez Christian Gkontra Polyxeni    
T1 Noriega Vázquez Pablo Silveira Jacques-Junior Julio Cezar    
T1 Pacheco Cerro Rubén Díaz Montesdeoca Oliver    
             
             
             
Tribunal President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
T2 Mireia Ribera Eloi Puertas Marc Soler Julio Silveira 4/07 15h-18h30 Aula B6
             
T2 Albarran Berlanga Sara Puertas i Prats Eloi    
T2 Wang Leying Ribera Mireia    
T2 March Moy Gerard Ribera Turró Mireia Isabel    
T2 Bosch Costa Miquel Soler Bages Marc    
T2 Lopez Herrera Alba Soler Bages Marc    
T2 Lin Zhihan Isabel Ribera Turro Mireia    
             
             
Tribunal President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
T3 Sergio Escalera Mireia Ribera Xavier Baró Petia Radeva 2/07 11h-15h Aula S2
             
T3 De Caralt Roy Oscar Escalera Guerrero Sergio    
T3 Pajares Montón Pau Escalera Guerrero Sergio    
T3 Liu Wang Manuel Ribera Mireia    
T3 Maceo Fernández Joan Jesús Ribera Mireia    
T3 Arranz Pou Pablo María Baró Xavier    
             
Tribunal President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
T4 Petia Radeva Daniel Ortiz Nahuel Norberto Ricardo Marques 2/07 10-14h Aula T1
             
T4 Galán Pacheco Adrián Ivanova Radeva Petia Marques Ricardo
T4 Blázquez Jiménez Óscar Radeva Petia Marques Ricardo
T4 LI JUNJIE Ivanova Radeva Petia Bolaños Marc
T4 Augusto Schaefer Asier Norberto Statuto Nahuel    
T4 Tuduri Morente Antoni Norberto Statuto Nahuel     
T4 Gómez Domínguez Carlos Ortiz Martinez Daniel Puertas i Prats Eloi
             
             
Tribunal President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
T5 Simone Balocco Maria Salamó Raul Roca Daniel Ortiz 08/07 10:00 virtual
             
T5 Caminal Salinas Marc Salamó Llorente Maria    
T5 Tejeda Medina Christopher Omar Balocco Simone    
T5 Chicharro Garrido Alba Balocco Simone    
T5 Cirera Bosch Arnau Roca Cánovas Raül    
T5 Zaman Shaheen Muhammad Mohsin Roca Cánovas  Raúl    
             
             
Tribunal President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
T6 Anna Puig Inmaculada Rodríguez Ricardo Marques Ignasi Cos a determinar Aula T1
             
T6 Alcalà Català Lluís Puig Puig Anna    
T6 Muñoz Soldado Oscar Puig Puig Anna Rodríguez Santiago Inmaculoada
T6 Badia i Andreu Joan Marques Ricardo    
T6 Mansilla Flores Ivan Marques Ricardo    
T6 Ocampo Figueroa Daniela Rodríguez Santiago Inmaculada     
T6 Pirla Torrell Martí Cos Aguilera Ignasi    
             
             
Tribunal President Secretari Vocal Suplent Fecha Aula
T7 Laura Igual Santi Seguí Jordi Bazán Ignasi Cos a determinar a determinar
             
T7 Jaquero Sánchez Óscar Igual Muñoz Laura    
T7 Parcerisas Vela Francesc Igual Muñoz Laura    
T7 Sierra Moreno Ivan Seguí Mesquida Santi    
T7 Colominas Casabella Marc Bazán Jordi José    
T7 Ranz Lorente Ignasi Bazàn Jordi José    

 

—— TRIBUNALS MATES/INFO ——-

 

Tribunal President Secretari Vocal Suplente Fecha
T-doble 1 Kolja Knauer Simone Balocco Maite López Sánchez   27/06 11.30-2.30
          aula B1
T-doble 1 EDUARD MARTIN GRAELLS Kolja Knauer  
T-doble 1 NÚRIA TORQUET LUNA Maite López Sánchez / Manel Rodríguez Soto  
T-doble 1 GUILLERMO MARISCAL VIZCAYA Ignasi Mundet Riera / Oriol Pujlo Vila  
T-doble 1 ANDREU VALL HERNANDEZ Maria Salamó Llorente / Alejandro Ariza Casabona  
T-doble 1 JULIA VIRGILI MATEU Simone Balocco  

 

Tribunal President Secretari Vocal Suplente Fecha
T-doble 2 Jordi Vitrià Marca Petia Radeva Nahuel Norbeto Statuto   a definir
          a definir
T-doble 2 ROBERTO ALVARADO CHAMATRIN Jordi Vitrià Marca  
T-doble 2 PAU HERNANDO MARMOL Arturo Vieiro Yanes / Eloi Puerta i Prats  
T-doble 2 MARIA RUIZ AVILA Petia Radeva / Maya Aghaei Gavari  
T-doble 2 MIQUEL ALBERTI BINIMELIS Nahuel Norbeto Statuto / Luis Victor Dieulefait  
           

 

—–